İşte Paris, İşte Deve PDF

Tunisiamobilitycongress.com İşte Paris, İşte Deve Image
AÇIKLAMA

PDF formatında İşte Paris, İşte Deve. Sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan İşte Paris, İşte Deve kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)  Bu kitapta 1970’li yıllarda Paris Sorbonne Üniversitesi’ne öğrenime gitmiş bir grup gencin maceralı hikâyeleri anlatılmaktadır.Maceralı yaşam, keyifli olduğu kadar tehlikeli de olabilir. Nitekim kitabı okudukça, bu gençlerin atlattığı kimi badirelere şahit olacak, bazen bir mizah, bazen de korku hikâyeleri okuyor duygusuna kapılacaksınız. Yine belirtmek isteriz ki, kitapta yer alan inanması çok zor olayların büyük bölümü gerçek olup, gerçek kişiler tarafından yaşanmıştır.Söz konusu olaylara ve Paris’in baştan çıkarıcı yaşamına rağmen, bu gençler fire vermeden Sorbonne’dan mezun olmuştur. Bir başka deyişle“Develeri Paris’i başarıyla aşmıştır”.    

Söz konusu olaylara ve Paris'in baştan çıkarıcı yaşamına rağmen, bu gençler fire vermeden Sorbonne'dan mezun olmuştur. Bir başka deyişle "Develeri Paris'i başarıyla aşmıştır".

BILGI

YAZAR: Özgür Can Sultani

DOSYA ADI: İşte Paris, İşte Deve.pdf

ISBN: 9786052363058

YAYIN TARIHI: 2018

DOSYA BOYUTU: 1,70 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

İşte Paris, İşte Deve | Gita Yayınları | Kitap Okur

18.43 TL. Söz konusu olaylara ve Paris'in baştan çıkarıcı yaşamına rağmen, bu gençler fire vermeden Sorbonne'dan mezun olmuştur. Bir başka deyişle "Develeri Paris'i başarıyla aşmıştır".

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

İşte Paris, İşte Deve Özgür Can Sultani

12.94 TL. Söz konusu olaylara ve Paris'in baştan çıkarıcı yaşamına rağmen, bu gençler fire vermeden Sorbonne'dan mezun olmuştur. Bir başka deyişle "Develeri Paris'i başarıyla aşmıştır".

İLGILI KITAPLAR