Yusuf Yüzlü Demir Yürekli PDF

Tunisiamobilitycongress.com Yusuf Yüzlü Demir Yürekli Image
AÇIKLAMA

Bir Yusuf Yüzlü Demir Yürekli kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Yusuf Yüzlü Demir Yürekli kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Şeyma Demir tarafından yazılmıştır.

“Bak orada bir başına, yaralı bir güvercin var. Bacağı kırılmış, kırıldığı yerden kırmızı bir kurdeleyle bağlanmış. Özgür bırakılmış ancak uçmaya cesareti yok. Ya ölmeyi göze alıp kanat çırpacak ya da sonsuza dek uçmanın hasreti ile yanacak.”Ben Erva… Ya da Demir Yürekli bir adamın hitabıyla Güvercin… En büyük şanssızlığımdı adım. Ya da en büyük şansım… Bir adam çaldı kapımı, kendi kadar karanlık bir gecede. Ve o adam çıkardı beni kırık dökük kümesimden. Önce kanattı, sonra sardı yaralarımı. “Demir” diyordu kendine. Gaddar ve gözü kara Demir… Yusuf yanını bulana kadar savaştım Demir’le. Yusuf ortaya çıktığındaysa, kanatlarım kanayana kadar ona doğru çırpmaya başlamıştım. (Tanıtım Bülteninden) Kapak Tasarımı: Gizem UlaşSayfa Tasarımı: Ayhan Aslan   

Yusuf Yüzlü Demir Yürekli. Marka : Dokuz Yayınları. Barkod : 9786052050224. Ben Erva… Ya da Demir Yürekli bir adamın hitabıyla Güvercin… En büyük şanssızlığımdı adım.

BILGI

YAZAR: Şeyma Demir

DOSYA ADI: Yusuf Yüzlü Demir Yürekli.pdf

ISBN: 9786052050224

YAYIN TARIHI: 2018

DOSYA BOYUTU: 6,97 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

YUSUF YÜZLÜ DEMİR YÜREKLİ / DOKUZ - 9786052050224 - Kitapsan

https://m.n11.com/yusuf-yuzlu-demir-yurekli-imzali-P319068758. List of Instagram medias taken by Yusuf Yüzlü Demir Yürekli (@yusufyuzludemiryurekli).

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Yusuf Yüzlü Demir Yürekli (@Yusufyuzludemiryurekli)... | Imggra

22.40 TL. Ya da Demir Yürekli bir adamın hitabıyla Güvercin… En büyük şanssızlığımdı adım. Ya da en büyük şansım… Bir adam çaldı kapımı, kendi kadar karanlık bir gecede.

İLGILI KITAPLAR