Yad PDF

Tunisiamobilitycongress.com Yad Image
AÇIKLAMA

PDF formatında Yad. Sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Yad kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!

Planına daha çok inanmaya başlamıştı. Richard'ın bedenini yatağa zorlukla yatırdı, onu soymaya başladı. Ünlü bir politikacının sıradışı ölümü günlerce medyanın gündeminde kalır, böylece bütün ülke bu pislik herifin nasıl geberdiğini görürdü. Çıplak ve acı içinde! Yad, hayatı arayışlarla geçen insanların romanı. Adalet, toplumsallık, birey ve yabancılaşma üzerine, bireyin gözünden bir arayışın öyküsü... Bir kentin yabancısı olmakla bir kente yabancı olmak arasındaki farkın yarattığı bireysel altüst oluşların sonunda, Sibel, geldiği toplumun değer yargılarıyla içinde yaşadığı Amerikan toplumunun yargıları arasında sıkıştıysa, suçlu kimdir? (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 208Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Labirent 

Güncel Türkçe Sözlük. yad anlamı sf. yâd anlamı is. (yâ:d) 1. Anma. 2. Hatır, zihin: "Yâdımda ezelî ve mor bir fecir memleketi gibi kalan doğduğum yeri gözümün önüne getirmek isterim."

BILGI

YAZAR: Arzu Kayhan

DOSYA ADI: Yad.pdf

ISBN: 9786059708289

YAYIN TARIHI: 2016

DOSYA BOYUTU: 4,44 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Yad Ne Demek? Yad Nedir? Yad Anlamı - Ne Demek? nedemek.org

Değerli üyelerimiz, YAD Olağan Genel Kurulu 20 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 17:30'da ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü'nde yapılmıştır. Dr. İlhan Or'a YAD Onur Ödülü verilmiştir.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Yad - Ekşi Sözlük

yad kelimesinin ne demek olduğunu, yad sözcüğünün anlamını ve yad kelimesinin tercümesini sitemizden öğrenebilirsiniz. yad Ne Demek? Yabancı. - sıfat. Anma. - isim.

İLGILI KITAPLAR