Tekten Doğuş PDF

Tunisiamobilitycongress.com Tekten Doğuş Image
AÇIKLAMA

PDF formatında Tekten Doğuş. Sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Tekten Doğuş kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!

1492 Yılında keşfedilmiş Amerika'yı Juan Colon kendi keşfetmiş gibi kıtaya ayak basar. Kızılderilileri yok edip bera-berindeki 13 köklü Yahudi aile ile Amerika'ya yerleşirler. 2012 Sonun başlangıç süreci, yönettikleri Tanrı (para) ile birlikte başlamıştır artık. Kutsal Ahit Sandığı, Hz Süleyman'ın Yüzüğü ve gökten "O'nun" gelişi ile başlayacak olan Yeni Dünya Düzeni; Tek'ten Doğuş...Edward bir NATO askeri, 11 Eylül'den sonra bozuk bir çarka hizmet ettiğinin farkına varır; çarka çomak sokmaya kararlı ama nereden başlayacak? Tarikatlar, para ile yaratılan soğuk savaşlar her şeyden habersiz figüran dünya halkı kabul etmek istemese de Edward'da dünya denen sahnede figüran. Malena dünyanın kaderini değiştirecek kaderinden habersiz bir Afgan kızı.Tek hedefi okuyup avukat olmak ve köle olmuş Afgan kadınlarını Taliban'dan kurtarmak. Tanrı en iyi estetik cerrahtı ve çirkinliklere inat tüm maharetini Malena'da göstermiştir.Sayfa Sayısı: 336Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Karma Kitaplar 

Tek'ten Doğuş - Kübra Teke hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Tek'ten Doğuş.

BILGI

YAZAR: Kübra Teke

DOSYA ADI: Tekten Doğuş.pdf

ISBN: 9786055298050

YAYIN TARIHI: 2012

DOSYA BOYUTU: 6,19 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Tek'ten Doğuş - BKM Kitap

Tekten Doğuş, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 15,64 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Ürün Adı: Tekten Doğuş. Mağaza: TveT. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Tekten Doğuş Kitabı - Kübra Teke Kitabı | Kitap Yorumları Tanıtım...

300993. 805209. Tek'ten Doğuş. Karma Kitaplar. 13.50. %10. Tekten Doğuş. Kübra Teke. Karma Kitaplar.

İLGILI KITAPLAR